kandydatów

Etat Analityk Finansowy

Firma: Tareno S.A. miejsce pracy: Wrocław

Grupa Prodigo koncentruje swoje działania na rozwoju zdywersyfikowanych procesów przetwarzania odpadów (w ramach głównych procesów takich jak: produkcja paliw alternatywnych, produkcja odtleniaczy i stopów w ramach odlewni aluminium, doczyszczanie złomów metali kolorowych, kompleksowa obsługa zakładów przemysłowych, wytwarzanie oleju pirolitycznego oraz sadzy), inwestując równocześnie w programy badawczo-rozwojowe procesów odpadowych w ramach własnego działu R&D.

Obecnie do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Finansowy
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • ścisła w współpracy z Kontrolerem Finansowym i Dyrektorem Finansowym w zakresie przygotowywania raportów finansowych,
  • zarządzanie rachunkiem przepływów pieniężnych spółek Grupy,
  • zarządzanie portfelem należności i zobowiązań spółek Grupy,
  • uczestnictwo w procesie udzielania i kontroli limitów kupieckich dla kontrahentów,
  • analiza i prezentacja rentowności produktów, jednostek biznesowych oraz poszczególnych projektów realizowanych przez spółkę,
  • współpraca w zakresie opracowywania prognoz finansowych,
  • współpraca z instytucjami finansowymi w zakresie monitoringu udzielonego finasowania oraz przygotowywania materiałów opisowych i analitycznych,
  • przygotowywanie danych oraz prezentacji z obszaru finansów i kontrolingu,
  • tworzenie analiz na potrzeby Zarządu i Dyrektora Finansowego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia/rachunkowość/bankowość/kierunki ścisłe),
  • wysoki poziom umiejętności analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność,
  • samodzielność i proaktywność w działaniu,
  • nastawienia na realizację wyznaczonych celów,
  • kreatywności, gotowości do podejmowania wyzwań,
  • doświadczenie zawodowe w działach finansowych lub działach analiz.
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę pracy oraz możliwości rozwoju osobistego,
  • dużą samodzielność w realizacji własnych zadań,
  • wsparcie eksperckie ze strony działów back office,
  • opieka zdrowotna,
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,
  • Pracowniczy Program Kapitałowy PPK,
  • współfinansowanie karnetów sportowych,
  • szkolenia, kursy zawodowe, udział w konferencjach branżowych,
  • elastyczny czas pracy,
  • siedziba pracodawcy w atrakcyjnym miejscu, z dostępem do bezpłatnego, zadaszonego miejsca parkingowego (Stadion Wrocław).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-02-2022
Wyświetleń: 168