kandydatów

Etat Specjalista ds. Google Ads

Firma: LeasingTeam Professional miejsce pracy: Wrocław

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Google Ads
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 0058892
Zakres obowiązków:
  • tworzenie treści marketingowo-sprzedażowych,
  • tworzenie strategii efektywnego rozwoju kampanii Google Ads,
  • rozszerzanie zakresu i poprawianie współczynników konwersji reklam poprzez testowanie słów kluczowych, odbiorców oraz treści komunikatów,
  • testowanie i współtworzenie stron docelowych zoptymalizowanych pod konwersję z reklam płatnych,
  • rozwój narzędzi do automatycznego śledzenia efektywności kampanii,
  • monitorowanie budżetu i zwrotu z inwestycji,
  • monitorowanie trendów i analizowanie rozwiązań w serwisach konkurencji
  • tworzenie raportów dla zespołu i Zarządu.
Oczekiwania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads.
  • umiejętność zarządzania i organizacji dużej liczby kampanii o szerokim zakresie tematycznym produktów lub usług,
  • umiejętność znajdowania rozwiązań, testowania i wyciągania wniosków,
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku;
  • dobra znajomość Google Analytics i MS Excel,
  • dokładność, sumienność, oko do szczegółów.

Mile widziane:

  • posiadanie certyfikatów Google Ads i Google Analytics,
  • praktyczna znajomość instrukcji Select w języku SQL,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii na Facebooku.
Oferta:
  • pracę w największym w Polsce serwisie ze zleceniami i zamówieniami od firm i osób prywatnych,
  • zdobycie praktycznego doświadczenie w zakresie Growth Hacking’u, metodologii Lean Startup i Scrum,
  • możliwość współtworzenia nowatorskich rozwiązań,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,
  • praca hybrydowa,
  • świeże owoce, pyszną kawę, imprezy integracyjne i świetną atmosferę pracy,
  • elastyczny czas pracy, 8h dziennie, od poniedziałku do piątku

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl