kandydatów

Etat Inżynier ds. produkcji

Firma: Kraftbet Sp. z o. o. Sp. k. miejsce pracy: Wiązów

Ogłoszenie numer: 6591489, z dnia 2022-02-24

Kraftbet sp. z o. o. sp. k.  zajmuje się produkcją i dystrybucją prefabrykatów budowlanych, takich jak stropy, słupy konstrukcyjne, schody, balkony, ściany.

Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w powiecie strzelińskim, w miejscowości Wiązów.

Inżynier ds. produkcji

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wiązów

Opis stanowiska

  • przegląd dokumentacji technicznej, sprawdzanie wykonalności
  • kontrola procesu produkcji elementów pod kątem założeń i wymagań jakościowych, a także pod kątem zaplanowania zasobów ludzkich oraz porównania do wymaganych wydajności i norm
  • kontrola procesu produkcji elementów i zgodności procesu produkcji z dokumentacją wykonywanych elementów prefabrykowanych

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowany kierunek budownictwo/inżynieria produkcji
  • mile widziane doświadczenie w branży prefabrykowanego betonu
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dokładność, skrupulatność i obowiązkowość
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się  firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowa o pracę
  • przyjazna atmosfera