kandydatów

Etat HR Partner

Firma: Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. miejsce pracy: Kobierzyce

Career Opportunities
at Amazon

HR Partner
Kobierzyce
Miejsce pracy: Kobierzyce
nr. ref.: 1942637

W Amazon wierzymy, że każdy dzień jest wciąż pierwszym dniem. Dzień na zrobienie pierwszego kroku. Dzień, w którym czekamy na nowe wyzwania. A dzisiaj jest ten dzień dla Ciebie. To Twój dzień, aby stać się częścią czegoś wspaniałego. Dzień, w którym Twoje pomysły ożyją. Twój dzień, aby dołączyć do firmy, która każdego dnia zmienia się. To energia i pasja stojąca za Amazon. W Amazon staramy się być - najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie. Aby to osiągnąć, potrzebujemy wyjątkowo utalentowanych, bystrych i zmotywowanych ludzi. Amazon to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, która każdego roku dystrybuuje miliony produktów wśród naszych klientów.

Nasza ogólna misja jest prosta: chcemy, aby Amazon był miejscem, w którym nasi klienci mogą znaleźć, odkryć i kupić wszystko online. Czegokolwiek oczekują nasi klienci, znajdziemy sposób, aby to dostarczyć. Z Twoją pomocą Amazon będzie nadal umożliwiał ludziom odkrywanie nowych światów. To Twoja szansa, aby tworzyć historię.

Poszukujemy utalentowanego i zaangażowanego HR Partnera, który odegra kluczową rolę w zarządzaniu kapitałem ludzkim w naszym Fulfillment Center – Centrum Logistyczne (FC) w Polsce.
Nasze Centra Logistyczne działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dlatego nasz Dział HR zapewnia wsparcie naszym współpracownikom i managerom na różnych zmianach. HR Business Parterzy pracują na porannej i popołudniowej zmianie. Oczekujemy elastyczności w zakresie godzin pracy w szczycie sezonu.

Obowiązki:

  • Rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami na wszystkich poziomach
  • Wspieranie zespołu zarządzającego i wszystkim innymi pracownikami w zakresie prawa pracy, polityk HR, procesów HR, wynagrodzeń itp.
  • Współpraca z managerami w zakresie spotkań dochodzeniowych, dyscyplinarnych i skargowych
  • Prowadzenie lub wspieranie projektów HR
  • Zarządzanie sprawami dotyczącymi relacji pracowniczych zgodnie z lokalnymi przepisami
  • Współpraca z innymi zespołami HR

Oczekiwania:

  • Stopień licencjata (ukończenie studiów 2020 - 2021)
  • Umiejętność zachowania poufności i ochrona wrażliwych informacji HR
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Umiejętność zbierania, zestawiania i analizowania danych
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Zdolność do samodzielnej pracy i rozwoju w dynamicznym środowisku
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w dynamicznym środowisku HR

Firma Amazon realizuje politykę równości szans. Jesteśmy przekonani, że zatrudnianie pracowników wywodzących się z różnych środowisk jest podstawą naszego sukcesu. Decyzje rekrutacyjne podejmujemy w oparciu o doświadczenie i umiejętności kandydatów. Cenimy ich zamiłowanie od odkrywania, tworzenia, upraszczania i budowania.

Firma Amazon traktuje kwestię ochrony danych osobowych poważnie i przestrzega odnośnych przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej i poszczególnych krajach. O ile kandydat nie wyrazi sprzeciwu, przesłanie przez niego swojego życiorysu upoważnia rekrutujący oddział firmy Amazon do przechowywania jego danych osobowych w elektronicznej bazie danych prowadzonej przez Amazon Corporate LLC. w Stanach Zjednoczonych lub przez jedną ze spółek stowarzyszonych w celu dokonywania oceny przydatności kandydata na bieżące i przyszłe oferty pracy oraz prowadzenia procesu rekrutacji.

Dane kandydata mogą zostać usunięte na jego prośbę w dowolnym momencie. Wystarczy, że poinformuje on o swojej woli rekrutujący oddział.

Składając CV i aplikację, upoważniasz firmę Amazon do przesyłania i przechowywania Twoich danych w globalnej bazie danych rekrutacji grupy Amazon oraz do ich udostępniania w celu oceny Twoich kwalifikacji pod kątem tej lub innej oferty pracy.