Etat Specjalista ds. spektrometrii mas na Wydziale Biotechnologii

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski
ogłasza konkurs na stanowisko

Specjalista ds. spektrometrii mas na Wydziale Biotechnologii
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzenie lub pomoc w przeprowadzaniu pomiarów i analiz.
  • Kontakt z pracownikami naukowymi.
  • Przygotowywanie raportów i opisów analiz.
  • Dbanie o należyty stan techniczny urządzenia i sprawne funkcjonowanie pracowni.
Wymagania konieczne:
  • Wykształcenie wyższe: biologiczne, chemiczne lub pokrewne.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z tandemową spektrometrią mas (LC-MS).
  • Doświadczenie w analizie prób biologicznych, w tym peptydowych i białkowych.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy badawczej.
  • Mile widziane doświadczenie w analizach proteomicznych, charakterystyce oddziaływań białkowych, pomiarze ruchliwości jonów oraz analizie wymiany proton deuter.
  • Umiejętność analizy uzyskanych danych, wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów.
  • Chęć do poszerzania wiedzy i rozwoju metod analitycznych stosowanych w technikach MS.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci,
  • preferencyjne pożyczki.