Etat Specjalista ds. gospodarki budynkami w Dziale Gospodarki Nieruchomościami

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski
ogłasza konkurs na stanowisko

Specjalista ds. gospodarki budynkami w Dziale Gospodarki Nieruchomościami
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:

Główne obowiązki: nadzorowanie i koordynowanie prac związanych z umowami najmu, w tym:

  • udział w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań przetargowych na zbycie lub najem nieruchomości,
  • przygotowywanie zawieranych umów najmu pomieszczeń i powierzchni w budynkach oraz przygotowywanie umów najmu innych obiektów budowlanych, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz przepisami wewnętrznymi Uniwersytetu Wrocławskiego,
  • rozliczanie najemców z opłat wynikających z zawartych z nimi umów, prowadzenie dokumentacji dotyczącej rozliczeń, wyciąganie konsekwencji zgodnych z postanowieniami umowy w przypadku nie wnoszenia lub nieterminowego wnoszenia opłat,
  • prowadzenie spraw związanych z trwającymi umowami najmu – monitorowanie prawidłowości przebiegu umowy najmu, załatwianie spraw wynikłych podczas trwania umowy, interwencje, monitorowanie aktualności stawki najmu, rozwiązywanie umów w przypadkach określonych umową,
  • okresowe analizy kosztów utrzymania obiektów będących przedmiotem najmu,
  • sporządzanie rozliczeń z faktycznego zużycia energii elektrycznej oraz naliczonych obciążeń dla najemców,
  • aktualizacja naliczeń – sporządzanie nowych, urealnionych załączników dotyczących ustalonych wysokości zużycia energii elektrycznej i energii cieplnej na kolejny rok,
  • przygotowywanie informacji dotyczącej budynków i budowli dla celów podatku od nieruchomości i przekazywanie tej informacji Zespołowi Gospodarki Gruntami,
  • realizacja postanowień władz Uczelni wydawanych w zarządzeniach wewnętrznych,
  • przygotowywanie dokumentów wytworzonych w dziale do archiwizacji i brakowania, przekazywanie do Archiwum Uniwersytetu Wrocławskiego (materiały archiwalne, brakowanie dokumentacji niearchiwalnej, brakowanie pieczęci).
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość przepisów związanych z zarządzaniem i gospodarką nieruchomościami,
  • obsługa komputera w zakresie MS Office,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność, dokładność, sumienność.
Wymagania pożądane:
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • dofinansowanie do karty multisport,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci,
  • preferencyjne pożyczki.