kandydatów

Etat Pracownik ds. obsługi zamówień sklepu internetowego

Firma: BAXO Piotr Suszycki miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6532251, z dnia 2022-02-14

BAXO.pl jest firmą założoną i prowadzoną przez ludzi, którzy doświadczenie w branży części do elektronarzędzi wzbogacają od ponad 10 lat. Przez lata rzetelnej pracy wyrobiliśmy sobie pozycję lidera, jeśli chodzi sprzedaż części zamiennych do profesjonalnych elektronarzędzi. Zgodnie z wymogami rynku pragniemy zaspokoić klientów którzy korzystają z internetu i poprzez internet dokonują swoich zakupów. Obsługa klienta w naszej firmie zawsze stała na wysokim poziomie i dokładamy wszelakich starań, aby nasi klienci, którzy dokonują u nas zakupów byli zadowoleni i wracali do nas kiedy tylko będą potrzebowali wszystkiego co jest niezbędne do naprawy swoich elektronarzędzi dzięki którym dużo szybciej i efektywniej się pracuje.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem wielu firm produkujących profesjonalne elektronarzędzia i sprzęt budowlany, umożliwia nam to przedstawienie Państwu naszej oferty w atrakcyjnych cenach. W skład oferty wchodzą profesjonalne narzędzia znanych marek takich producentów jak Bosch, Makita, DeWalt, Hitachi, Black+Decker, Metabo, Festool, Maktec, Milwaukee, AEG i innych. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata współpracy z wieloma firmami, potrafimy podejść do każdego klienta indywidualnie i dobrać produkt tak, aby sprostał jego wymaganiom.

Pracownik ds. obsługi zamówień sklepu internetowego

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Realizacja zamówień internetowych (przygotowanie, zabezpieczenie i pakowanie paczek)
  • Przyjmowanie i sprawdzanie dostaw towarowych
  • Obsługa telefoniczna i mailowa klientów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • Punktualność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie oraz pozytywne myślenie
  • Postawa pro-kliencka i zorientowanie na wysoki poziom obsługi
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30
  • Dodatkowymi atutami będą:
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w handlu internetowym, znajomość branży, prawo jazdy kat. B
  • Preferujemy osobę młodą z ambicjami i chęcią rozwoju

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Motywacyjny system wynagrodzeń uzależniony od zaangażowania
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Miłą, przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Prywatną opiekę medyczną

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-02-2022
Wyświetleń: 168