kandydatów

Etat Spawacz

Firma: Probudowa.com sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Probudowa.com to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • spawanie półautomatami metodą 135 i 136- drutem litym i proszkowym w osłonie gazów szlachetnych,
  • elementów z czarnej stali o grubościach powyżej 8mm
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • stabilne zatrudnienie;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • odzież roboczą;