kandydatów

Etat Doradca Techniczny

Firma: P.P.H.U. KONPORT KONRAD ZYDORCZAK miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6460671, z dnia 2022-02-08

KONPORT to wieloletni producent i dystrybutor materiałów oraz technologii przemysłowych. Od niemal 30 lat dostarczamy naszym klientom innowacyjne rozwiązania w oparciu o produkty naszego wiodącego partnera – 3M Poland.

Doradca Techniczny

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy aktywnej, samodzielnej osoby do rozwijania sprzedaży o zasięgu ogólnopolskim w zakresie produktów i technologii takich jak filtry przemysłowe oraz produkty uzupełniające (bezpieczeństwo żywności).

Wymagania

Idealna kandydatka lub kandydat to osoba młoda, która chce rozwijać się w samodzielnym zarządzaniu działem sprzedażowym, ma ambicje by połączyć wiedzę techniczną z zadaniami doradcy handlowego i chce rozwijać swoje zdolności przy współpracy z jednym z największych producentów filtrów przemysłowych na świecie!

Dołączając do nas będziesz odpowiedzialna/ny za:

  • Zarządzanie sprzedażą produktów i technologii filtracyjnych na terenie Polski (model B2B),
  • Utrzymywanie i rozwijanie długofalowych relacji handlowych z klientami. Opieka nad rynkiem w regionie (producenci piwa, wód butelkowanych, alkoholi, olejów, zakłady sektora automotive, farb i lakierów, meblarskiego itp),
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie prezentacji technologii i produktów, wizyty w zakładach przemysłowych (konsultacje techniczne, testy jakościowe, dobór rozwiązań dla klientów).
  • Rozwiązywanie problemów technicznych poprzez dobór odpowiedniej technologii filtracji,
  • Samodzielne zarządzanie nowymi projektami filtracyjnymi (dobór odpowiednich produktów, skalowanie instalacji, dobór obudów filtracyjnych itp.),
  • Inicjowanie, nadzorowanie oraz interpretacja testów jakościowych,
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz cen z kluczowymi klientami oraz z dostawcami,
  • Zarządzanie nad kontynuacją dostaw, monitoring stanów magazynowych,
  • Analiza konkurencji, utrzymywanie atrakcyjności oferty oraz stałych kontaktów z klientem końcowym,
  • Uczestnictwo w eventach i wydarzeniach branżowych: meetingi, szkolenia, targi, spotkania itp.

Idealna Kandydatka / Idealny Kandydat – czego oczekujemy?

  • wykształcenie techniczne, preferowani absolwenci kierunków inżynierskich: inżynieria środowiska, inżynieria produkcji, chemia itp.,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dodatkowym atutem będzie znajomość rynku przemysłowego (automotive, paints & coatings, food & beverage itd.),
  • czytanie i samodzielne tworzenie schematów i rysunków technicznych,
  • znajomość oprogramowania MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • komunikatywność, samodzielność, asertywność, doskonała organizacja, wysoki poziom kultury osobistej, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem bonusów i premii

  • zestaw narzędzi niezbędnych do pracy (samochód służbowy, telefon, komputer),

  • duża elastyczność w organizacji pracy

  • młody, zgrany zespół, transparentna i nieskomplikowana struktura firmowa

  • program wdrożeniowy, szkolenia branżowe

  • interesującą pracę, szkolenia z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

  • bliska współpraca z jednym z największych producentów filtrów przemysłowych na świecie