kandydatów

Etat Specjalista – Elektryk ds. instalacji bezpieczeństwa

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski
ogłasza konkurs na stanowisko

Specjalista – Elektryk ds. instalacji bezpieczeństwa
Miejsce pracy: Wrocław

Ilość etatów: 1

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie nadzoru nad eksploatacją instalacji elektrycznych niskoprądowych i systemów zabezpieczeń technicznych i bezpieczeństwa ochrony przeciwpożarowej takich jak SAP, SUG, DSO, SSWiN, CCTV obiektów Uniwersytetu Wrocławskiego [dalej: „systemy bezpieczeństwa”].
  • Nadzór nad robotami związanymi z pracami eksploatacyjnymi w tym naprawami systemów bezpieczeństwa.
  • Nadzór nad wykonywaniem drobnych remontów i adaptacji istniejących systemów bezpieczeństwa.
  • Nadzór nad wykonywaniem umów i zleceń związanych z eksploatacją obiektów w zakresie systemów bezpieczeństwa.
  • Nadzór nad przygotowywaniem zleceń oraz postępowań na wyłonienie wykonawców na prace związane z eksploatacją i utrzymaniem systemów bezpieczeństwa, przygotowywanie i weryfikowanie kosztów.
  • Nadzór nad prowadzeniem uzgodnień z jednostkami zewnętrznymi związanymi z eksploatowanymi systemami bezpieczeństwa.
  • Kontrolowanie oraz nadzór merytoryczny nad opracowywaniem lub zlecaniem opracowania instrukcji w zakresie systemów bezpieczeństwa.
  • Udział w audytach jakościowych instalacji bezpieczeństwa.
Wymagania konieczne:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, kierunkowe.
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości.
  • Minimum 3 letni staż na stanowisku związanym z bezpośrednią konserwacją i przeprowadzaniem przeglądów instalacji bezpieczeństwa.
  • Minimum 5 letni staż pracy na stanowisku związanym z nadzorem nad uruchamianiem, konserwacją i eksploatacją systemów bezpieczeństwa.
  • Umiejętność obsługi komputera (Windows, pakiet MS Office, AutoCad).
  • Umiejętność obsługi programów narzędziowych do obsługi systemów bezpieczeństwa na poziomie kontroli i diagnostyki oraz umiejętność pozyskania i konstruktywnej analizy logów z systemów.
  • Aktualne świadectwo kwalifikacyjne potwierdzające uprawnienia SEP do wykonywania pracy na stanowisku dozoru i eksploatacji w zakresie obsługi i konserwacji Grupy 1 ust. 2), 9) i 10) w zakresie 2) i 9), uprawnienia do wykonywania prac w strefie EX.
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego Komendy Wojewódzkiej Policji.
  • Dobra znajomość systemów bezpieczeństwa użytkowanych na UWr takich jak POLON, ESSER/HONEYWELL, SHRACK, BOSH, D+H, ARITECH, UNIMA, SIEMENS, NOVUS, HIKVISION, DAHUA, BCS.
  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych z zakresu instalacji niskoprądowych i sieci strukturalnych.
  • Samodzielność, samodyscyplina, umiejętność pracy w zespole.
  • Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań, skrupulatność i zaangażowanie.
Wymagania pożądane:
  • Praktyka na stanowisku związanym z montażem instalacji bezpieczeństwa.
  • Świadectwo kwalifikacyjne potwierdzające uprawnienia SEP D i E Grupy 1 ust. 2), 3), 5), 9) i 10) zakresie poprzednich punktów, do dozoru i eksploatacji.
  • Posiadanie certyfikatu UDT SZWO i F-GAZ dla personelu w zakresie systemów ochrony przeciwpożarowej i gaśnic.
  • Indywidualne imienne certyfikaty do obsługi systemów bezpieczeństwa wskazanych w cz. „wymagania konieczne”
  • Odbycie szkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych, aktualne poświadczenie bezpieczeństwa w zakresie dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „POUFNE” lub wyższe.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu lub w nadzorze nad przygotowaniem dokumentów (opis przedmiotu zamówienia) do postępowań o udzielenie zamówień publicznych.
  • Doświadczenie i umiejętność przygotowywania przetargów na podstawie Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,
  • stabilną pracę 5 dni w tygodniu w systemie jednozmianowym, w godzinach 7:30-15:30,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • dofinansowanie do karty multisport,
  • pracę na terenie Wrocławia,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci,
  • preferencyjne pożyczki,
  • wyposażenie w stosowne narzędzia pracy i środki ochrony indywidualnej, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia z zakresu wykonywanej pracy,
  • kulturalną atmosferę pracy w zgranym zespole.