Etat Starszy Referent w Biurze ds. Strategii, Kontroli Zarządczej i Zarządzania Procesowego

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski
ogłasza konkurs na stanowisko

Starszy Referent w Biurze ds. Strategii, Kontroli Zarządczej i Zarządzania Procesowego
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • wsparcie w ramach optymalizacji procesów biznesowych, współpraca z jednostkami organizacyjnymi pod kątem docelowego przebiegu procesów,
  • analiza funkcjonalności struktury administracyjnej w kontekście procesów kluczowych dla realizacji strategicznych celów w Uniwersytecie i odciążenia pracowników naukowych i naukowo dydaktycznych od obowiązków administracyjnych,
  • wsparcie w zakresie monitorowania wskaźników z realizacji Strategii rozwoju UWr,
  • wsparcie działań w Uczelni w ramach systemu kontroli zarządczej,
  • uczestnictwo w procesie tworzenia i monitorowania rejestru ryzyk, monitoring skuteczności działań zapobiegawczych i naprawczych, okresowe raportowanie obszaru zarządzanie ryzykiem w skali Uczelni.
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy w instytucji publicznej lub edukacyjnej (preferowana uczelnia publiczna,
  • komunikatywność, samodzielność, wysoka kultura osobista,
  • dobra obsługa pakietów biurowych, szczególnie Excel.
Wymagania pożądane:
  • doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych,
  • znajomość notacji EPC,
  • znajomość obsługi oprogramowania ARIS.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • dofinansowanie do karty multisport,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci,
  • preferencyjne pożyczki.