kandydatów

Etat Księgowa

Firma: MB ELIX sp. z o.o. sp.k. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6334836, z dnia 2022-01-10

ELiX - producent odświeżaczy powietrza. W naszym zakładzie produkcyjnym we Wrocławiu zatrudniamy w sumie nieco ponad 50 osób. Ponad 80% naszej sprzedaży stanowi eksport (dostawy wewnątrzwspólnotowe i eksport poza UE). WIęcej o firmie: https://airfresh24.com/company/

Księgowa

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP itp.)
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Prowadzenie kadr pracowniczych oraz ich rozliczanie (kartoteki pracownicze , wynagrodzenia , ewidencja czasu pracy itd.) ok. 15 osób
  • Dokonywanie wstępnej kontroli:
    a) zgodności operacji gospodarczych i finansowych
    b) kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych
  • Ścisła współpraca z Główną Księgową

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

  • Oferujemy możliwość szybkiego awansu zawodowego,
  • Stabilną i pewną pracę w miłym otoczeniu,
  • Szkolenia zawodowe oraz kursy tematyczne,
  • Literatura fachowa.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-01-2022
Wyświetleń: 171