kandydatów

Etat Dokumentalista w Dziale Spraw Pracowniczych

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko

Dokumentalista w Dziale Spraw Pracowniczych
Miejsce pracy: Wrocław
Główne obowiązki:
  • wartościowanie, gromadzenie i porządkowanie akt osobowych.
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe – historia archiwalna,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.
Wymagania pożądane:
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem,
  • umiejętność zarządzania dokumentacją,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność, otwartość i umiejętność współpracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze,
  • znajomość dokumentacji pracowniczej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”
  • dofinansowanie do karty multisport,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci,
  • preferencyjne pożyczki.