kandydatów

Etat Kierownik ds. administracji i zamówień publicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy miejsce pracy: Oleśnica

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Kierownik ds. administracji i zamówień publicznych
Miejsce pracy: Oleśnica
Numer: StPr/21/1140
OBOWIĄZKI:

OPINIOWANIE DOKUMENTACJI PRAC REMONTOWYCH, ZMIAN SPOSOBU UŻYTKOWANIA POMIESZCZEŃ, OBIEKTÓW, KTÓRE WPŁYWAJĄ NA ZMIANĘ WARUNKÓW OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ OPRACOWYWANIE HARMONOGRAMU REMONTÓW KONTROLA PRAC REMONTOWYCH, PROWADZENIE KSIĘGI OBIEKTU BUDOWLANEGO PROWADZENIE DOKUMENTACJI DOT. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, OPRACOWYWANIE DOKUMENTACJI ZWIĄZANEJ Z PRZETARGAMI, ORGANIZOWANIE PRZETARGOW, NADZOROWANIE I REALIZACJA ZAKUPÓW INWESTYCYJNYCH, SPRZĘTU I MATERIAŁÓW BIUROWYCH, ŚRODKÓW PRZYGOTOWYWANIE UMÓW ZAWIERANYCH PRZEZ CKiW OHP Z PODMIOTAMI ZEWNĘTRZNYMI W ZAKRESIE ZAMÓWIEŃ I PRZETARGÓW

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Staż pracy minimum 3 lata stażu na danym lub podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Oleśnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy