kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Impel Delivery SA miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Impel Delivery Sp. z o.o. jako jedna ze spółek Grupy Impel - lidera w branży usług dla biznesu, działa na rynku już od ponad 25 lat. Jako producent i dystrybutor szerokiego wachlarza środków ochrony osobistej oraz produktów utrzymania czystości dostarcza towary do ponad 6 000 Klientów z różnych branż. Do naszego magazynu w Bielanach Wrocławskich poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Nr ref.:
Twój zakres obowiązków:
  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Lokowanie towarów w regałach
  • Kompletacja przesyłek
  • Kontrola jakościowa i ilościowa przesyłek
  • Przygotowywanie przesyłek do transportu
  • Praca z wykorzystaniem skanerów (WMS)
Nasze wymagania:
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdyscyplinowanie
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Doświadczenie w pracy w magazynie będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia UDT
To oferujemy:
  • Praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Kursy na wózki widłowe
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowych, wczasy pod gruszą)
  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzeń - comiesięczna premia motywacyjna
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Bezpłatne posiłki w okresie zimowym