kandydatów

Etat Specjalista ds. techniczno-handlowych

Firma: PCC POLSKA T. JARMUSZCZAK sp.j. miejsce pracy: Wrocław

Firma PCC Polska jest liderem na rynku rozwiązań mediowych dla branży gier oraz Architektury. Od 18 lat jest Partnerem Autodesku oraz systemów Motion Capture, dostarczając do swoich klientów najlepsze rozwiązania na rynku. Jeżeli chciałbyś współpracować z najlepszymi firmami tworzącymi gry, poznać świat gamedev’u, produkcji telewizyjnych i wizualizacji oraz budować długofalowe relację ze firmami w branży 3D, rozwijać swoje umiejętności przez dostęp do oprogramowania Autodesk specjalistycznego sprzętu Motion Capture - ta praca jest dla Ciebie.

Specjalista ds. techniczno-handlowych

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko - Specjalista ds. techniczno-handlowych - grafika 3D, 3ds max, Maya, Xsense,..

Twój zakres obowiązków
  • Pomoc klientom w doborze oprogramowania
  • Pomoc w doborze sprzętu komputerowego i specjalistycznego
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Uczestnictwo w szkoleniach, podnoszenie kwalifikacji
  • Współpraca z klientami i utrzymywanie z nimi relacji
Nasze wymagania
  • Orientacja w branży grafiki 3D
  • Wykształcenie lub zainteresowania związane z grafiką 3D, gamedev, architekturą, wizualizacjami, animacją komputerową - będzie dodatkowym atutem
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat B
  • Będzie dodatkowym atutem znajomość oprogramowania do tworzenia grafiki 3D: 3ds Max, Maya, VRay, Corona, Motion Builder,… lub podobnego
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, język angielski
  • Wewnętrzne szkolenia Autodesk oraz z oprogramowania 3D - 3Ds Max, Maya, VRay, AutoCAD,..
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu – Systemy Motion Capture, Xsens oraz FaceWare, HTC Vive, Manus, …
  • Bezpośrednie relację z firmami z branży GameDevelopment
  • Udziały w konferencjach branżowych - Poznań Game Arena, Digital Dragons, Game Industry Conference
  • Dostęp do oprogramowania 3D – 3Ds Max, Maya, Motion Builder, AutoCAD, VRay, Corona,…
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 – praca w trybie hybrydowym biuro/home office
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od sprzedaży + premia uznaniowa