kandydatów

Etat Programista front-end

Firma: One Company miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6175887, z dnia 2021-12-10

Programista front-end

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Umiejętności wymagane: znajomość programowania w JavaScript

Mile widziane: TypeScript, Vue.js, REST, Git, Docker, WebStorm lub VScode, JIRA, RedMine, Linux.

Zakres obowiązków

  • Implementacja interfejsów użytkownika aplikacji WEB
  • Udział w wypracowaniu nowych rozwiązań technologicznych.
  • Udział w wypracowywaniu koncepcji naszych produktów.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.
  • Utrzymanie oprogramowania.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku programisty.
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość technologii wymienionych w sekcji „Technologie – wymagane”.
  • Umiejętność tworzenia kodu zgodnie z zasadami SOLID, DRY.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć doskonalenia kompetencji i proponowania nowatorskich rozwiązań.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarach najnowszych technologii
  • Realny wpływ na tworzone produkty
  • Przyjazną, zespołową atmosferę
  • Udział w projektach informatycznych o ogólnopolskiej skali