kandydatów

Etat Młodszy kierownik projektu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Młodszy kierownik projektu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/7841
OBOWIĄZKI:
Bezpośrednie zarządzanie projektem rozumianym jako tymczasowe przedsięwzięcie podejmowane w celu stworzenia unikalnego produktu lub usługi. Planowanie, organizowanie, nadzorowanie realizacji i rozliczenia projektów o charakterze informatycznym. Analiza danych, przygotowywanie cyklicznych raportów. Rozwiązywanie potencjalnych problemów i konfliktów związanych z implementacją projektu. Zarządzanie budżetem oraz harmonogramem prac, zapewnianie skutecznego planu komunikacji między zespołem a klientem z wykorzystaniem znajomości języka angielskiego.Praca w godzinach 8:00-16:00Kontakt z pracodawcą: aleksandra.praglowska@kyndryl.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Umiejętność negocjacji
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook)
Uprawnienia: asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe,bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook)asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmieumiejętność negocjacji,jęz. angielski C2 w mowie i piśmieMinimum 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 3 lat doświadczenia w branży IT, umiejętność zarządzania infrastrukturą IT.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu