kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Siechnice

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Siechnice
Numer: StPr/21/7875
OBOWIĄZKI:
Wykładanie towarów na taśmę, pakowanie, sprawdzenie jakości produktu.Godziny pracy 5:00 - 22:00Wymiar czasu pracy: 100 godzin/miesięcznieumowa zlecenie: 3 - 4 latakontakt z pracodawcą: biuro.rvpolskagroup@gmail.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, Staż pracy 6 miesięcy, szybkie i skuteczne pakowanie wyrobów, mile widziane znajomość języków bez certyfikatów, język angielski A1 - napisy na produktach, jęz. ukraiński A1 do komunikacji z pracownikami

Miejsce pracy:

Siechnice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu