kandydatów

Etat Koordynator ds pracowniczych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Koordynator ds pracowniczych
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/7871
OBOWIĄZKI:
Koordynowanie działań pracowników , wdrażanie pracowników , przygototwywanie raportów oraz prowadzenie dokumentacji. Nie jest to praca tymczasowa. Miejsce pracy: ul. Wrocławska 7 , Bielany Wrocławskie 55-040 Praca na jedną zmianę w godzinach od 8-16 Termin umowy: min 24 miesiące Kontakt z pracodawcą: : praca@max-power.com.plOferta w sali: C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie mile widziane wyższe staż pracy min 3 miesiące na pododbnym stanowiskuznajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniou komunikatywnym języka angielski mile widziany prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 076 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu