kandydatów

Etat Specjalista ds. księgowości - samodzielny/a księgowa/y

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Specjalista ds. księgowości - samodzielny/a księgowa/y
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/7818
OBOWIĄZKI:
- obsługa pełnej księgowości klientów biura,- sporządzanie deklaracji podatkowych m.in. PIT, VAT, CIT,- przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych,- stały kontakt z klientem.Praca w godz.: 8:00-16:00. Oferta dostępna w sali E. Kontakt z pracodawcą - e-mail: biuro@brcc.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

1) wykształcenie: min. średnie ekonomiczne,2) staż pracy: doświadczenie w pracy w księgowości - minimum 2 lata,3) umiejętność-specjalność:- znajomość sporządzania bilansów i RZiS,- bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność,- umiejętności analityczne, dokładność i terminowość,- samodzielność i zaangażowanie,- znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),- mile widziana znajomość programu INSERT

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu