kandydatów

Etat Operator podnośnika nożycowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kobierzyce

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Operator podnośnika nożycowego
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/21/7752
OBOWIĄZKI:
Pracownik na tym stanowisku zajmuje się kierowaniem, obsługą i dbaniem o podnośnik nożycowy. W ramach swoich obowiązków może wykonywać pracę pomocnicze i być wsparciem dla ekip wykonujących prace z podnośnika nożycowego. Operator odpowiada za właściwą eksploatację podnośnika i utrzymywanie podnośnika w dobrym stanie technicznym. Miejsce wykonywania pracy: aktualne zlecenie: ul. LG 1, Biskupice Podgórne, później wg zleceń - cała Polska.Dyspozycyjność od 07:00 do 19:00Umowa zlecenie: 3 lataIlośc godzin w miesiącu około 100
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa podestów ruchomych przejezdnych

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staż pracy 1 m-c, obsługa podestów ruchomych przejezdnych

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu