kandydatów

Etat Specjalista ds marketingu społecznego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Specjalista ds marketingu społecznego
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/7760
OBOWIĄZKI:
Współpraca międzysektorowa w ramach przygotowywanych działań i wydarzeń realizowanych w ramach projektu (m.in. organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, grupy nieformalne, społeczności migranckie).Prowadzenie działań informacyjnych dotycząca działań o tematyce społecznej i międzykulturowej.Aktualizowanie oraz tworzenie treści z pomocą grafika na kanały komunikacyjne: social media (FB) oraz strony internetowej.Pozyskiwanie materiałów informacyjnych od partnerów, katalogowanie i dbanie o ekspozycję materiałów informacyjno-edukacyjnych.Tworzenie i monitorowanie harmonogramu kalendarza.Współpraca z zespołem przy wytyczaniu nowych ścieżek dla rozwoju miejsca oraz przygotowywania programu.Wsparcie organizacyjne dla innych partnerów.Opieka nad działaniami i wydarzeniami.Umowa zlecenie: 01.01.2022-31.12.2022Ilość godzin w miesiącu około 170Kontakt z pracodawcą: anna.kedzierska@wcrs.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: migowy, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: punktualność, kreatywność
Uprawnienia: Adobe Photoshop
Uprawnienia: PODSTAWY GRAFIKI KOMPUTEROWEJ ADOBE PHOTOSHOP I COREL DRAW

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy bez znaczenia,PODSTAWY GRAFIKI KOMPUTEROWEJ ADOBE PHOTOSHOP I COREL DRAWpunktualność, kreatywnośćumiejętność wykorzystywania nowoczesnych narzędzi informacyjnych i komunikacyjnych.komunikatywna znajomość języków obcych (angielski B1 w mowie i piśmie, a także znajomość języka ukraińskiego B1 i rosyjskiego B1).język migowy A2

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu