Etat Młodszy specjalista ds. kontrolingu / rachunkowości zarządczej

Firma: IMPEL Business Solutions Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Impel Business Solutions, będąca częścią grupy Impel specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze specjalistycznych usług back office. Zapewnia pełną i profesjonalną obsługę firmy oraz jej pracowników w obszarach obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa procesowego, robotyzacji i automatyzacji procesów, księgowości, zarządzania dokumentacją oraz doradztwa podatkowego.

Młodszy specjalista ds. kontrolingu / rachunkowości zarządczej
Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:
  • Udział w procesie księgowego i analitycznego zamykania wyników danego okresu (np. zlecanie wiązania rezerw, rozliczenie cykli w SAP, przeksięgowania wg zgłoszeń w module CO)
  • Opracowanie procedur zapewniających spójność rozwiązań wdrożonych w module SAP ERP / CO z modelem zarządczym i modelami rozliczeń kontrolingowych
  • Udzielanie użytkownikom końcowym informacji o sposobie pracy z systemem
  • Szkolenie użytkowników w obszarze zasad ewidencji i rozksięgowania
  • Współpraca z odbiorcami informacji w zakresie koordynowania wyjaśnień błędów dekretacji w rozliczeniu wyników poszczególnych centrów odpowiedzialności
  • Udział w projektach rozwojowych związanych z budowaniem modeli analiz
  • Udział w projektach i zgłaszanie inicjatyw mających na celu zwiększenie efektywności procesów
  • Pomoc użytkownikom końcowym w rozwiązywaniu problemów związanych z wykorzystaniem narzędzi analizy Business Intelligence (w tym QV, QS i narzędzia Excel)
  • Udział w projektach rozwojowych związanych z obszarem rachunkowości zarządczej
  • Udział w przygotowywaniu procedur związanych z procesem ewidencji analitycznej danych transakcyjnych w systemie SAP moduł CO dotyczących kosztów pośrednich
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, MILE WIDZIANI STUDENCI IV/V ROKU
  • Silna motywacja do ciągłej nauki i rozwijania swoich umiejętności
  • Skrupulatność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków
  • Znajomość MS Excel
  • Dodatkowymi atutami będą:
    • znajomość podstaw zasad rachunkowości zarządczej/kontrolingu
    • umiejętności prostego opisywania złożonych procesów
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość systemu klasy ERP
To oferujemy:
  • Wsparcie przy wdrożeniu do nowych zadań
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego w obszarze rachunkowości zarządczej
  • Udział w projektach rozwojowych
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego Luxmed, dostęp do platformy NAIS)
Grupa Impel to:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IMPEL Business Solutions Sp. z. o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-304), przy ul. Słonimskiego 6.

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania przez IMPEL Business Solutions Sp. z. o.o. Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO w zw. z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, polega na zabezpieczeniu IMPEL Business Solutions Sp. z. o.o. przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z roszczeń związanymi z procesem rekrutacji. W przypadku zamieszczenia przez Panią/Pana klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na wzięcie udziału w procesie prowadzonej rekrutacji, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie również zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj

Jeśli potrzebuje Pani/Pan dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chce Pani/Pan skorzystać z przysługujących praw, prosimy o skontaktowanie się z nami:

Inspektor Ochrony Danych:

Tel: + 48 22 211 18 60 E-mail: iod.ibs@impel.pl

IMPEL Business Solutions Sp. z. o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-304), przy ul. Słonimskiego 6.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-11-2021
Wyświetleń: 187