kandydatów

Etat Tester e-commerce (QA)

Firma: Apteka Dr.Max miejsce pracy: Wrocław

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicąale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamypotencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.
Tester e-commerce (QA) - Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie i realizacji scenariuszy testowych w oparciu o manualne i automatyczne narzędzia pracy
  • Stawianie hipotez testowych i prowadzenia badań, oraz analiz ich wpływu na ecommerce w różnych krajach
  • Analiza działań konkurencji i weryfikowanie ich skuteczności we własnym środowisku pracy, oraz grupie docelowej
  • Audyt zewnętrznych wdrożeń i ich optymalizacja pod kątem wybranych wskaźników
  • Optymalizacja ścieżki zakupowej oraz rekomendacje w zakresie zmian UX
  • Zgłaszanie zidentyfikowanych problemów na powierzonych witrynach internetowych do zespołu SLA, oraz nadzór nad prawidłową naprawą
  • Aktywne uczestnictwo w procesie przygotowania i odbioru wydania zmian
  • Przygotowanie raportów wyniku testów, oraz rekomendacji wdrożenia
  • Aktywne monitorowanie działania powierzonych witryn zgodnie z przyjętymi procedurami
  • Aktywna współpraca z działem analiz, ecommerce, oraz IT
  • Praca w międzynarodowym środowisku
Wymagania:
  • Praktyczna znajomość rynku e-commerce i doświadczenie w branży
  • Analityczny umysł
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Dokładność i terminowość
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziana znajomość narzędzi:
    • Magento
    • Cypress
    • Optimize
    • HotJar
    • Atlassian
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT