kandydatów

Etat Pomocniczy robotnik torowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Żórawina

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pomocniczy robotnik torowy
Miejsce pracy: Żórawina
Numer: StPr/21/7679
OBOWIĄZKI:
Wykonuje podstawowe prace przy budowie, naprawie i utrzymaniu elementów nawierzchni kolejowej oraz infrastruktury kolejowej. Miejsce wykonywania pracy: al. Niepodległości 2a, 55-020 Żórawina + delegacje na terenie całego kraju. Pzrewidywany okres zatrudnienia: 3 lata.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik torowy
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe, staż pracy: min. 2 lata, mile widziane w branży kolejowej, zdolności manualne, prawo jazdy kat. B (z uwagi na konieczność dojazdu samochodem służbowym do miejsca wykonywania pracy)

Miejsce pracy:

Żórawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu