kandydatów

Etat Opiekunka osób starszych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie miejsce pracy: Wołów

Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie
Opiekunka osób starszych
Miejsce pracy: Wołów
Numer: StPr/21/0491
OBOWIĄZKI:
-pomoc w pielęgnacji pacjenta ze stomia;- pomoc w pielęgnacji pacjenta wentylowanego mechanicznie;- pomoc w pielęgnacji pacjenta z odleżynami;- praca z pacjentami pobudzonymi i agresywnymi;- wykonywanie toalety u pacjenta leżącego w tym toalety przeciwodleżynowej;- wykonywanie czynności pielęgnacyjnych wynikających z zaspokajania potrzeb pacjentów niepełnosprawnych i obłoznie chorych;- karmienie pacjentów;- pomoc w zabiegach i czynnościach pielegnacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: szkolenia z udzielania pierwszej pomocy w stanie zagrożenia życia
Uprawnienia: min. 2 lata pracy w stacjonarnym podmiocie leczniczym na stanowisku opiekunki osób starszych

Wymagania inne:

- umiejetność pomocy przy pielęgnacji pacjenta ze stomią, pacjenta wentylowanego mechanicznie, pacjenta z odleżynami, pacjenta pobudzonego i agresywnego;- umiejetność pomiaru parametrów życiowych: glikemia, temperatura ciała, ciśnienia tętniczego, tętna, saturacji;- umiejetność karmienia pacjenta przez zgłębnik i gastrostomię;- umiejętność wykonywania z pacjentem ćwiczeń biernych w łóżku;- umiejętność karmienia pacjenta leżącego;- umiejętność uzupełniania dokumentacji z wykonywanych czynności okołomedycznych i niemedycznych;- Przebyte szkolenia: - postepowanie przy zgonie pacjenta- postępowanie przy przyjęciu i przy wypisie pacjenta

Miejsce pracy:

Wołów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie