kandydatów

Etat Asystentka stomatologiczna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Asystentka stomatologiczna
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/7677
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza, przygotowywanie pacjentów do zabiegów, przygotowywanie materiałów, użytkowanie i konserwacja urządzeń i instrumentów stomatologicznych, obsługa pacjentów poradni.Około 130 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz. około 8.30-20.00, zależnie od bieżących potrzeb. Oferta dostępna w sali C. Kontakt z pracodawcą - tel.: 601 392 996, e-mail: biuro@evadent2.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystentka stomatologiczna*

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie, po ukończeniu szkoły medycznej lub w trakcie nauki, staż pracy: nie wymagany, dyplom ukończenia szkoły dla asystentki stomatologicznej lub w trakcie nauki, dyspozycyjność, praca również w soboty

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu