kandydatów

Etat Field Marketing Operator

Firma: Vermeiren Polska sp z o.o. miejsce pracy: Trzebnica

Ogłoszenie numer: 6060777, z dnia 2021-11-26

Vermeiren Polska sp z o.o.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym producentem europejskim wózków inwalidzkich, łóżek pielęgnacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego.

Vermeiren Polska jest częścią międzynarodowej Vermeiren Group N.V z Belgii

  • na rynku polskim działamy od 30 lat.
  • zatrudniamy prawie 400 osób w zakładzie w Trzebnicy
  • nasze działania kierujemy do  doradców i sprzedawców sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego.

Field Marketing Operator

Miejsce pracy: dolnośląskie / Trzebnica

Opis stanowiska

  • Będziesz odpowiedzialny za opracowywanie i prowadzenie działań marketingowych na przydzielonym terytorium.
  • Będziesz nadzorował lokalnie social media.
  • Podlegać będziesz menadżera marketingu grupy Vermeiren.
  • Będziesz pracować codziennie i blisko z zespołem marketingu, a także lokalnym dyrektorem handlowym.

Twoje obowiązki

  • Wdrożenie planu marketingowego dla danego kraju.
  • Korzystanie ze sprawdzonych metod marketingu wielokanałowego.
  • Prowadzenie kampanii marketingowych i komunikacyjnych.
  • Śledzenie i prezentowanie raportów dotyczących kampanii i jej wyników.
  • Tworzenie materiałów marketingowych wspierających lokalny zespół sprzedaży.
  • Zapewnienie  aktualizacji lokalnej witryny.
  • Będziesz reprezentantem marki.

Wymagania

  • Dobra znajomość taktyk marketingu cyfrowego i najlepszych praktyk.
  • Doświadczenie z narzędziami marketingowymi i oprogramowaniem.
  • Dobre umiejętności zarządzania czasem.
  • Świetne umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Jesteś wybitnym komunikatorem i kreatywnym myślicielem. Graczem zespołowy.
  • Biegle komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i piśmie).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie rodzinnej w oparciu o umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.
  • Ambitną pracę w środowisku międzynarodowym nastawioną na rozwój osobisty.
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Szeroki pakiet benefitów takich jak: zfss, współfinansowanie karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-11-2021
Wyświetleń: 175