kandydatów

Etat Pracownik wsparcia technicznego systemu ERP

Firma: ABONA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Wrocław

Firma ABONA rozpoczeła działalność jako dostawca usług IT od ponad 25 lat temu, obecnie jesteśmy znanym dostawcą systemu ERP do cyfrowegozarządzania przedsiębiorstwem. System ABONA jest centrum kontroli porcesów biznesowych. Dostosujemy się do potrzeb każdego klienta również w IT-infrastrukturze dostawiając rozwiązania sprzętowe oraz kompleksowe usługi itegracji systemów.

Pracownik wsparcia technicznego systemu ERP
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Praca z użytkownikami klientów
  • Prowadzenie szkoleń użytkowników z obsługi systemu ERP
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem programów i aplikacji
  • Prezentacja i wdrażanie oprogramowania
  • Udział w rozwoju systemu ERP
  • Testowanie oraz implementacja zmian i nowych wersji
  • Pierwotne wsparcie systemu
Wymagania:
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie, zdecydowanie, chęć do nauki i samorozwoju
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka: angielskiego, polskiego, rosyjskiego
Mile widziane:
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość branży logistycznej/transportowej
  • Znajomość księgowości
  • Znajomość procesu magazynowania
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Możliwe delegacje do Niemiec

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-11-2021
Wyświetleń: 181