kandydatów

Etat Starszy menedżer, księgowość

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Starszy menedżer, księgowość
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/7489
OBOWIĄZKI:
- aktywne uczestnictwo w procesie optymalizacji kosztów,- analiza rentowności Konta, przygotowywanie modeli rachunku zysków i strat dla transakcji w ramach Konta,- aktualizacja rocznych planów finansowych i dbanie o ich zgodność z umowami,- współpraca z działem Delivery Managment, aby zapewnić prawidłowe planowanie i śledzenie projektów w ramach portfela AM,- wsparcie Account Managera w cyklu zarządzania umowami, a także pomoc w śledzeniu statusu podpisania umowy, dat wygaśnięcia i budżetów,- wsparcie BU i Account Managerów w przepływie pracy i raportowaniu,- Wsparcie BU i Account Managerów w przygotowaniu i przejściu przez proces zatwierdzania transakcji EPAM przed zobowiązaniem klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw finansowych
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Zarządzanie
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

1) poziom wykształcenia: wyższe,Preferowane kierunki wykształcenia: informatyka, technologie informacyjne, zarządzanie, księgowość lub pokrewne,2) doświadczenie zawodowe:- co najmniej 5 lata doświadczenia w pracy w obszarze zarządzania finansami, mile widziana znajomość branży IT oraz doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,3) umiejętności:- Doskonała znajomość US GAAP,- Doskonałe umiejętności obsługi MS Office, zwłaszcza umiejętności Excel,- Bardzo dobra znajomość SAP,- Posiada zaawansowaną znajomość standardowych narzędzi i procesów dziedzinowych, Zaawansowane rozumienie segmentów rynku,- Doskonałe zdolności analityczne oraz organizacyne,- Zdolności przywódcze, umiejętność koordynowania priorytetów, zasobów zespołu, identyfikowania zagrożeń i tworzenie ekspertyz w celu minimalizacji skali problemów,- Doskonałe zdolności interpersonalne, umiejętność tworzenia długoterminowych relacji z interesariuszami procesu,- Umiejętność komunikacji i egzekwowania najlepszych praktyk w codziennych operacjach, Umiejętność delegowania zadań, motywowania zespołu i wyznaczania celów, Umiejętność coachingu i mentoringu podległych pracowników.- Samodzielność w pracy, praca bez bezpośredniego nadzoru, Umiejętność wzięcia odpowiedzialności za jakość i terminowość produktów swojego zespołu,4) znajomość języków obcych:- J. Angielski - B2,- J. Rosyjski - C1

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

20 000 - 27 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu