kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/6674
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie dokumentów związanych z produkcją i eksportem elementów; Obsługa sprzętów biurowych. Miejsce pracy: ul. Spółdzielcza 1-3, 55-080 Kąty Wrocławskie, tel.: 71 316-65-23 Forma umowy: zlecenie ok 168 godzin miesięcznie Dyspozycyjnosć w godzinach od 7.00-15.15. Termin umowy: 3 lata Offerta w sali: E

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Kurs Logistyka w transporcie

Wymagania inne:

CU Wykształcenie wyższe staż pracy 3 lata na takim samym lub podobnym stanowisku kurs logistyka w transporcie

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

do 28,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu