kandydatów

Etat Groomer

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Groomer
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/7259
OBOWIĄZKI:
- strzyżenie psów i kotów- dbałość o miejsce pracy- czesanie, kąpanie, suszenie psówUmowa zlecenie około 160 godzin w miesiącu (możliwość uzgodnienia innej ilośći godzin), dyspozycyjność w godzinach 9:00-16:00 poniedziałek - sobotakontakt z pracodawcą: beata.pochec@gmail.com lub 664786766
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: punktualność, kreatywność
Uprawnienia: ZAMIŁOWANIE DO PORZĄDKU I DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Wymagania inne:

wykształcenie średnie branżowe, staż pracy wymagany lub ukończony kurs groomerski, punktualność, kreatywność, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, ZAMIŁOWANIE DO PORZĄDKU I DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu