kandydatów

Etat Drukarz cyfrowej maszyny rolowej

Firma: FLEXOLABELS SP. Z O.O. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6027186, z dnia 2021-11-17

FLEXOLABELS SP. Z O.O.

Jesteśmy drukarnią etykiet samoprzylepnych. Produkujemy etykiety czyste i zadrukowane dla wszystkich branż i przemysłu. Nasze produkty trafiają na rynki wielu krajów UE i rynek krajowy. Specjalizujemy się zarówno w druku cyfrowym, jak i tradycyjnym. Pracujemy w miłym, 30-osobowym zespole.

Drukarz cyfrowej maszyny rolowej

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Poszukujemy Drukarza cyfrowej maszyny rolowej w drukarni etykiet samoprzylepnych.

Miejsce pracy: Wrocław ul. Paprotna  (Psie-Pole, obok Marino) w drukarni etykiet samoprzylepnych (dobry dojazd – pętla tramwajowa, autobusy, wjazd/wyjazd na autostradę)

Oferujemy umowę o pracę w młodym zespole od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków:
  • obsługa cyfrowej maszyny drukującej Xeikon
  • planowanie produkcji
  • kontrola jakościowa drukowanych prac
  • dbanie o czystość i konserwację maszyny
  • weryfikacja i kontrola poprawności plików do druku
  • nadzór nad procesem druku

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku operatora cyfrowej techniki druku lub podobnym
  • znajomość technologii druku cyfrowego
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • dbałość o szczegóły i jakość pracy, rzetelność, dokładność
  • znajomość Adobe Illustrator i/lub Adobe Photoshop będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • atrakcyjne i stałe wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę w przyjaznym środowisku pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-11-2021
Wyświetleń: 199