kandydatów

Etat Menadżer - kierownik zmiany

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Menadżer - kierownik zmiany
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/7366
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie restauracją i koordynacja podległych pracowników, kierowanie zespołem pracowników na obszarach restauracji, ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie restauracji, sporządzanie raportów dotyczących działalności operacyjnych restauracji, obsługa poszczególnych stanowisk pracy, czynności związane z obrotem gotówką, wypełnianie zleconych przez pracodawcę zadań.Miejsce pracy:restauracje McDonald's prowadzone przez WMD Jacek Wyspiański we Wrocławiu: - ul. Bardzka 3A, - al. Hallera 52, - ul. Mińska 62, - pl. Grunwaldzki 22, - ul. Rynek 30, - ul. Powstańców Śląskich 95, - ul. Sucha 1oraz możliwe oddelegowanie do restauracji - w Oławie: ul. ks. Franciszka Kutrowskiego 76, - w Dzierżoniowie: ul. Piastowska 19 lub - w Kochlicach: al. Kochlicka 1, al. Kochlicka 2.Przewidywany okres zatrudnienia: 33 miesiące.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy w gastronomii (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 10)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, pakietu MS Office

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie, staż pracy: min. 10 miesięcy na podobnym stanowisku,biegła obsługa komputera, pakietu MS Office,znajomość języka ukraińskiego na poziomie B1 (do współpracy w zespole, w którym są osoby ukraińskojęzyczne)

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu