kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Siechnice

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Magazynier
Miejsce pracy: Siechnice
Numer: StPr/21/7432
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie towaru zgodnie ze standardami i przyjętymi procedurami firmy, w tym: Etykietowanie-Kompletacja zamówień- załadunek i rozładunek towarów· Załadunek towarów luz· Obsługa linii produkcyjnych (worki 25kg oraz Bigbagi)· Raportowanie danych produkcyjnych· Utrzymanie porządku na stanowisku pracyMiejsce pracy: ul. Polna 8A, 55-011 Siechnice,Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, , praca na 3 zmiany w godzinach od 6.00-6.00Kontakt z pracodawcą: pwozny@kalizea.pl lub: 531180057Oferta w sali: D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Ankieta - 07. Kierowca wózków jezdniowych z napędem

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie zawodowe obsługa wózków jezdniowych podnosnikowych z mechanicznym napedem podnoszenia wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującąankieta 07 -Kierowca wózków jezdniowych z napędem

Miejsce pracy:

Siechnice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 422 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu