kandydatów

Etat Nauczyciel religii

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Nauczyciel religii
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/7354
OBOWIĄZKI:
Nauczanie przedmiotu w liceum, technikum informatycznym, logistycznym, fryzjerskim. Godziny pracy: 8:00-16:00. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy (możliwa część etatu - do uzgodnienia). Miejsce wykonywania pracy:- ul. Kościuszki 29, budynek E, Wrocław,- ul. Wodzisławska 6, Wrocław, - ul. Zagłębiowska 8, Wrocław. Oferta dostępna w sali C. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 340 03 91, 509 685 835, 505 50 66 11.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel religii
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe kierunkowe + przygotowanie pedagogiczne,staż pracy: brak wymagań

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

55 - 80 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu