kandydatów

Etat Referent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Referent
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/7339
OBOWIĄZKI:
obsługa administracyjna i techniczna w czasie realizacji szkoleń, obsługa aplikacji TEAMS, obsługa komputera, praca w systemie monitorowania kształcenia, sporządzanie dokumentacji beiżącej kształcenia podyplomowego, dostarczanie do placówek ochrony zdrowia powierzonej dokumentacji przez organizatora kształcenia, dbanie o ład i porządek w miejscu pracy, praca na umowe na czas określony, praca w niepełnym wymiarze czasu pracy na 1/5 etatu, oferta dostepna w sali C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa sprzętu audiowizualnego

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe - mgr pielęgniarstwa, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego/internistycznego/chirurgicznego, co najmniej 5 lat stazu pracy w kierunku ww. dziedziny pielęgniartswa, znajomość przepisów prawnych dot. kształcenia podyplomowego, prowadzenie dokumentacji elektronicznej, znajomość i obsługa systemu: SMF, TEAMS, obsługa sprzetu audiowizualnego, obsługa sprzętu dydaktycznego medycznego, dyspozycyjność w weekendy, prawo jazdy kat. B, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 620 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu