kandydatów

Etat Zastępca Głównego Księgowego

Firma: getsix Wrocław Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

getsix® Wrocław Sp. z o.o. świadczy usługi finansowo-księgowe w ramach BPO/ End to End Process dla podmiotów gospodarczych z udziałem kapitału zagranicznego.

Zastępca Głównego Księgowego
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i dokumentacji podatkowej (PIT, CIT, VAT)
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • sporządzanie sprawozdań GUS, NBP
  • współpraca z organami podatkowymi oraz audytorami
  • merytoryczne wsparcie, organizacja i nadzór nad zespołem księgowym
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem księgowym co najmniej 3 lata
  • umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, sprawozdań GUS, NBP
  • praktyczna znajomość ustawy o podatku VAT, podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o rachunkowości
  • znajomość MS Office oraz systemów FK
Mile widziane
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
To oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w toku rekrutacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych, w tym moim życiorysie i liście motywacyjnym, przez getsix Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu (ul. Zwycięska 45, 53-033 Wrocław) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych, w tym moim życiorysie i liście motywacyjnym, przez getsix Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu (ul. Zwycięska 45, 53-033 Wrocław) w celu udziału w dalszych procesach rekrutacji.