kandydatów

Etat Koordynator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Koordynator
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/7227
OBOWIĄZKI:
Nadzór oraz koordynowanie prac pomiędzy pracodawcą a innymi firmami koreańskimi (kontrahentami).Praca na czas określony: 5 latGodziny pracy 7:00 - 15:00kontakt z pracodawcą: aneta.skolimowska@servicelab.com.pl lub 514216777
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: ANALITYCZNY UMYSŁ
Uprawnienia: ! Obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, prawo jazdy kategoria - B, obsługa pakietu MS OFFICE, analityczny umysłMile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz przy kontroli jakościBiegła znajomość języka koreańskiego C2 oraz komunikatywna języka angielskiego B2, samodzielność oraz dobra organizacja pracymile widziane doświadczenie zawodowe 1 rok

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 20 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu