Etat Assistant / Quantity Surveyor / Młodszy Inżynier Kosztów

Firma: Evaluation Poland miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5956326, z dnia 2021-11-08

Evaluation Poland

Evaluation Poland Sp. z o.o to filia angielskiej firmy consultingowej zajmującej się sporządzaniem przedmiarów, wycen oraz prowadzenia administracji projektów budowlanych głównie w branży instalacyjnej (instalacje sanitarne, grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne oraz elektryczne).

W związku z rozwojem firma poszukuje kandydatów chętnych podjąć staż na stanowisku

Assistant / Quantity Surveyor / Młodszy Inżynier Kosztów

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • przedmiarowanie przy użyciu programu komputerowego oraz sporządzanie wycen
  • kontrola kosztów podczas realizacji projektu
  • prowadzenie dokumentacji projektu

Wymagania

  • ukończonych studiów wyższych inżynierskich, wymagany kierunek lub specjalizacja w zakresie instalacji (sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych lub elektrycznych)
  • bardzo dobra znajomość, języka angielskiego, mile widziana znajomość języka technicznego
  • znajomość obsługi programu Excel, Word

Oferujemy

  • staż z możliwością oferty posady po jego zakończeniu
  • możliwość zdobywania I poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów
  • możliwość posługiwania się językiem angielskim podczas wykonywania powierzonych zadań

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-11-2021
Wyświetleń: 168