Etat Proste czynności robotnicze na linii produkcyjnej w przemyśle

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Proste czynności robotnicze na linii produkcyjnej w przemyśle
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/7134
OBOWIĄZKI:
Proste czynności produkcyjne, robotnicze i porządkowe w obszarach związanych z produkcją. Przenoszenie gotowych części i produktów z linii produkcyjno - montażowej. Wykonywanie prostych rutynowych czynności związanych z produkcją (wykonywanie zadań nie wymaga odpowiedniej wiedzy i znajomości zasad funkcjonowania obsługiwanych urządzeń).Miejsce pracy: ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław,Pierwszą przewidywaną lokalizacją pracy będą Biskupice Podgórne, miejsce wykonywania zlecenia przez cudzoziemca będzie uzależnione od miejsca realizacji usługi przez zleceniodawcę w ramach zawartych umów handlowych.Kontakt z pracodawcą: , tel.: 512 175 675 Forma umowy: umowa zlecenie od 5-12 godzin na dobnę, w różnych godzinach, około 160 godzin miesiecznie, przeważnie 6 dni w tygodniu. Termin umowy: 01.12.2021 do 30.11.2024 Sala B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe dzwiganie do 30 kg przy transporcie ręcznymCU Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe dzwiganie do 30 kg przy transporcie ręcznymPierwszą przewidywaną lokalizacją pracy będą Biskupice Podgórne, miejsce wykonywania zlecenia przez cudzoziemca będzie uzależnione od miejsca realizacji usługi przez zleceniodawcę w ramach zawartych umów handlowych.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu