kandydatów

Etat Operator wagi/ robotnik gospodarczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach miejsce pracy: Radwanice

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Operator wagi/ robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Radwanice
Numer: StPr/21/1358
OBOWIĄZKI:
Kontrolowanie i przyjmowanie odpadów do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, zgodnie z obowiązującym regulaminem oraz przepisami prawa. Obsługiwanie elektronicznej wagi aut ciężarowych. Prace administracyjne: wystawianie dowodów ważenia, przekazywanie dowodów ważeń do biura, sporządzanie raportów z programu, sprawdzanie poprawności wystawienia dowodu ważenia, obsługa sprzętu biurowego (komputer, drukarka), obsługa terminalu płatniczego. Prowadzenie książki raportów dziennych. Dbanie o należyty stan techniczny urządzeń, przestrzeganie instrukcji ich eksploatacji oraz przepisów BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

obowiązkowość, dokładność, punktualność, znajomośćpakietu MS Office

Miejsce pracy:

Radwanice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach