kandydatów

Etat Front and cient support specialist 2

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Front and cient support specialist 2
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/7076
OBOWIĄZKI:
1. Wykonywanie czynności w zakresie objętej funkcji tak, aby spełniały oczekiwania klientów; dotyczy to zarówno klientów wewnętrznych (firmy) jak i zewnętrznych. Zadbanie o to, aby dostarczany serwis był na jak najwyższym poziomie w obrębie wszystkich interakcji. 2. Branie odpowiedzialności za monitorowanie przestrzegania standardów przyjętych dla powierzonej funkcji oraz efektywnym eskalowaniu w przypadkach ich naruszania. 3. Występowanie w roli partnera, który w swoim otoczeniu buduje atmosferę wsparcia dla współpracowników w obrębie firmy. Obejmuje to, ale nie będzie ograniczać się do zapewnienia zgodności i wsparcia dla wszelkich zmian regulacyjnych, klientów, procesów lub systemowych w zakresie oczekiwań przełożonych / interesariuszy pracodawcy. 4. Branie odpowiedzialności za działania przypisane do swojej funkcji, potrafi przejrzyście przedstawić przełożonym oraz klientom wszelkie pojawiające się problemy lub możliwości powstania takowych.Praca w godz.: 8-16. Umowa o pracę na okres próby, następnie na czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista bankowości (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe licencjackie (preferowane kierunki: finanse), 2 staż pracy: minimum 2 lata doświadczenia w pracy z klientem,3) umiejętność-specjalność: Bardzo dobra znajomość zagadnień z branży finansowej,Wiedza z obszaru OTC oraz dyrektyw,Bardzo dobra znajomość program MS Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint),Duże poczucie odpowiedzialności, umiejętność współdziałania z pracownikami z różnych szczebli struktury organizacyjnej,Otwartość na nowe zadania i wiedzę,Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym,4) inne:biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ze względu na międzynarodowy charakter pracy, znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 166,67 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu