kandydatów

Etat Doradca energetyczny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Doradca energetyczny
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/6967
OBOWIĄZKI:
Energymix Sp. z o.o. jest firmą z dużym doświadczeniem i potencjałem na rynku energetycznym.Nasza kadra to eksperci w branży energetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się optymalizacją kosztów energii elektrycznej dla odbiorców biznesowych oraz indywidualnych poprzez zastosowanie różnych rozwiązań technicznych tj: fotowoltaika, trafostacje, Kompensacje Mocy Biernej, modernizacja układów pomiarowych, optymalizację kosztów dystrybucji w OSD, pompy ciepła. Wciąż się rozwijamy poszerzając przy tym swój portfel usług i produktów aby móc zaspokoić najbardziej ambitne projekty. Nasi klienci doceniają nas przede wszystkim za wysoką jakość wykonanej pracy oraz doradztwo i indywidualne podejście. Największą częścią naszego portfolio są klienci z polecenia, dlatego też szczególną wagę przywiązujemy do opieki posprzedażowej i utrzymywania dobrych relacji.- aktywne pozyskiwanie nowych klientów (biznesowych oraz indywidualnych),- sprzedaż produktów i usług oferowanych przez naszą firmę w powierzonym regionie,- wykonywanie wstępnych audytów w terenie,- analizowanie potrzeb klienta oraz dostosowywanie rozwiązań do jego indywidualnych preferencji,- przygotowywanie ofert, wizualizacji oraz kalkulacji dla klienta za pomocą aplikacji Salesbook,- raportowanie spotkań w systemie CRM w aplikacji Selsbook, - realizacje wyznaczonych celów,- budowanie i utrzymywanie relacji z klientem,- dbanie o dobry wizerunek firmyOferujemy:- umowa zlecenie,- nowy samochód służbowy Volkswagen T-Rock, karta paliwowa, tablet oraz telefon,- aplikację pozwalającą wykonać wizualizację oraz ofertę na pierwszym spotkaniu Salesbook,- wsparcie marketingowe oraz techniczne (min. projekty w PV SOL),- cykliczne szkolenia branżowe oraz porady, które ułatwią osiągnięcie sukcesówsprzedażowych,- szkolenia z podnoszenia własnych kompetencji- sprzyjającą rozwojowi atmosferę oraz możliwość awansu,- możliwość zbudowania własnego zespołu sprzedażowego- pracę z doświadczoną kadrą w branży energetycznej- prywatna opieka zdrowotna- indywidualne podejście do każdego pracownika,- pracę w młodym i dynamicznym zespole w firmie z własnymi ekipami montażowymi,- leady oraz umówione spotkania (po okresie próbnym).Miejsce pracy: WrocławNa początek umowa zlecenie, następnie umowa o pracę, godziny pracy 8.00-16.00Kontakt z pracodawcą: 724 130 349Oferta w sali: G, B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: znajomość obsługi MS Office
Uprawnienia: **prawojazdy kat. B
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształcące staż pracy 1 rok prawo jazdy kat. B znajomość obsługi MS Office dobre zdolności interpersonalne umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji umiejętność zarządzania czasem oraz organizacji pracymile widziane doświadczenie w pracy handlowca, może być również doświadczenie w pracy na obsłudze klienta

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu