kandydatów

Etat Praktykant ds. doskonalenia procesów - Tax Compliance

Firma: KPMG miejsce pracy: Wrocław

Praktykant ds. doskonalenia procesów - Tax Compliance
Wrocław
umowa zlecenie

Czym zajmuje się zespół?

Zespół Tax Compliance zajmuje się rozliczaniem międzynarodowych podatków w ramach współpracy z klientami z regiony EMEA. Usługi naszego zespołu to kompleksowe wsparcie klienta w zakresie podatków pośrednich oraz księgowości.

Jeśli chcesz zostać częścią zespołu przywiązujęcego dużą wagę do rozwoju oraz chcesz zdobyć doświadczenie w zakresie realizacji projektów związanych z innowacją w procesach podatkowych - DOŁĄCZ DO NAS!

Twoje zadania:
  • wsparcie zespołu w bieżących projektach usprawniających proces
  • wsparcie zespołu w technicznych kwestiach
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta V roku (preferowane kierunki: finansowe lub ekonomiczne)
  • zainteresowania tematyką dot. optymalizacji procesów
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności szybkiego uczenia się
  • doskonałej znajomości pakietu Office oraz systemu operacyjnego Windows
  • dobrej organizacji pracy, otwartości i chęci rozwoju w obszarze nowych technologii
  • umiejętności rozwiazywania problemów
  • znajomość VBA będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • płatne praktyki w ramach umowy zlecenia
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w zakresie podatków i IT
  • szansę na zdobycie wiedzy na temat różnych technologii
  • udział w ciekawych projektach
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • elastyczny czas pracy
  • międzynarodowe środowisko pracy
KPMG Sp. z o.o., Departament People&Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członekglobalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskichstowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielskąz odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przezniezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.