kandydatów

Etat Monter instalacji elektrycznych PV

Firma: Energymix Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5892390, z dnia 2021-10-28

Energymix Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w doradztwie energetycznym, w szczególności w skutecznej optymalizacji kosztów zużycia energii. Nasze działania obejmują instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, optymalizacje kosztów dystrybucyjnych, zmiany sprzedawców energii lub gazu, rozwiązania techniczne NN i SN (niskie napięcie i średnie napięcie). Nasze rozwiązania przyczyniają się do poprawy efektywności energetycznej, ekonomicznej i środowiskowej

Naszą misją jest zapewnienie każdemu klientowi bezpieczeństwa energetycznego, ciągłości dostaw energii, a co za tym idzie – zabezpieczenie przed podwyżkami energii elektrycznej. Decydując się na współpracę z Energymix, można zyskać bezpieczeństwo, które jest długoterminowe. Dbamy o to, by każdy nasz klient mógł cieszyć się trwałością i niezawodnością wykonanych instalacji.

Monter instalacji elektrycznych PV

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • montaż kompletnych instalacji fotowoltaicznych na gruncie oraz dachu (praca na wysokości),
  • montaż konstrukcji, paneli fotowoltaicznych, a także inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC,
  • montaż tras kablowych oraz wykonywanie uziemienia i pomiarów elektrycznych,
  • podłączanie i konfiguracja inwerterów oraz inne prace elektryczne,
  • przeprowadzanie odbioru instalacji fotowoltaicznych z klientem,
  • wykrywanie usterek oraz prace serwisowe,
  • nadzór i koordynacja pracy monterów,
  • zarządzanie oraz organizacja sprawnego funkcjonowania grupy montażowej,
  • raportowanie przebiegu montaży,
  • wykonywanie audytów w terenie,
  • dbanie o pozytywny wizerunek spółki.

Wymagania

  • uprawnienia elektryczne/ możliwość uzyskania w trakcie współpracy,
  • doświadczenie w pracach elektrycznych i elektromonterskich, dekarskich lub ogólno- budowlanych
  • doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi,
  • znajomość tworzenia schematów elektrycznych oraz projektów mile widziane,
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą instalatorów mile widziane,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach,
  • zmysł techniczny oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność zarządzania czasem oraz organizacji pracy,
  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie oraz determinacja w dążeniu do celów,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowa zlecenie lub B2B (własna działalność gospodarcza),
  • wynagrodzenie zależne od ilości kWp + premie uznaniowe,
  • pracę nad ciekawymi projektami,
  • awans na brygadziste,
  • elektronarzędzia,
  • niezbędny sprzęt do pracy,
  • możliwość przyuczenia i podnoszenia kwalifikacji,
  • szkolenia z zagadnień elektrycznych oraz szkolenia produktowe,
  • rozwijanie umiejętności również z zakresu pomp ciepła,
  • szkolenia projektowe na PV Sol,
  • sprzyjającą rozwojowi atmosferę oraz możliwość awansu,
  • indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • pracę w młodym oraz bardzo doświadczonym zespole.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-10-2021
Wyświetleń: 186