kandydatów

Etat Ustawiacz/programista obrabiarek cnc

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Ustawiacz/programista obrabiarek cnc
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/7019
OBOWIĄZKI:
- obsługa i programowanie tokarki CNC w oparciu o dokumentację techniczną- dobór narzędzi oraz obróbka na maszynie CNC- praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi.- samodzielnie, terminowe wykonywanie elementów według specyfikacji- praca na materiałach takich jak: stal, metale kolorowe i tworzywa sztuczne- organizacja miejsca pracy- praca w godzinach 8-16kontakt z pracodawcą: rafal.kurzawa@oel-group.com.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Uprawnienia: obsługa programu SolidWorks
Uprawnienia: kurs projektowanie cad/cam

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy 4 lata,bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,kurs projektowanie cad/cam,obsługa programu SolidWorks,jęz. angielski B1,podstawowa wiedza z zakresu narzędzi obróbczychznajomość sterowania obrabiarek (FANUC)

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 40 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu