kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji IT

Firma: Power Media miejsce pracy: Wrocław

Specjalista ds. Rekrutacji IT
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy,
  • wstępna selekcja kandydatów i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
  • tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • budowanie długofalowych relacji z kandydatami,
  • udział w targach pracy, wydarzeniach związanych z rekrutacją,
  • prowadzenie działań budujących pozytywny wizerunek firmy na rynku IT.
Wymagania:
  • doświadczenie w rekrutacji specjalistów IT bądź z specjalistów z branży technicznej
  • znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskiwania kandydatów,
  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z kandydatami,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy,
  • otwartość i kreatywne podejście do działań rekrutacyjnych.
Oferujemy
  • ciekawą, pełną wyzwań samodzielną pracę,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy,
  • elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej,
  • długoterminową współpracę,
  • owoce w biurze,
  • kawę i herbatę cały czas,
  • niepowtarzalną atmosferę,
  • spotkania integracyjne.

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się używając adresu e-mail: iod@ifirma.pl. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie przepis Kodeksu Pracy (art.22 1) a danych wykraczających poza zakres wynikający z przepisu podstawą będzie Twoja zgoda.Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Przewidywane kategorie odbiorców danych: zespół rekrutacyjny oraz kadra decydująca o zatrudnieniu. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.