kandydatów

Etat Montażysta sufitów napinanych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Montażysta sufitów napinanych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/6908
OBOWIĄZKI:
Krojenie sufitu napinanego.Spawanie harpuna do płótna sufitu napinanegoMontaż konstrukcji aluminiowejMontaż sufitu napinanego. Miejsce pracy Wrocław oraz teren Dolnego Śląska. W przypadku delegacji pracodawca zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie. Praca w godzinach od 9.00-13.00Termin umowy:- umowa o pracę na czas nieokreslony Oferta w sali: D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Kurs instalacje gazowe
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: Kurs: montażysta sufitów podwieszanych i ścian gipsowych

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie zawodowe prawo jazdy kat. B Kurs instalacje gazowe kurs: mon tazysta sufitów powieszanych i ścian gipsowychstaż pracy 1 rok Umiejętność spawania folii na zgrzewarce wysokiej częstotliwościDoswiadczenie w montowaniu sufitów napinanych

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

1 400 - 1 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu